Multimedia w Anglopunkcie

Szkoła Językowa Anglopunkt jest wyposażona w sprzęt multimedialny tj. komputer, rzutnik, przenośna tablica multimedialna, odpowiednie oprogramowanie i łącze internetowe. Stale wzbogacamy też naszą kolekcję płyt DVD z materiałami do podręczników oraz ćwiczeń interaktywnych dopasowanych do kursów oraz innych zawierających treści wizualne, audio, realioznawcze.
Posiadanie wyżej wspomnianego sprzętu przez szkołę językową nie jest niezbędne dla zapewnienia dobrego poziomu nauczania języka, niemniej zmienia jego jakość.
Dzięki dobremu wyposażeniu Anglopunktu w sprzęt multimedialny lektorzy mogą podawać materiały w sposób polisensoryczny. Oznacza to,że w procesie nauki aktywizowane są obie półkule mózgowe, a lekcje bogate w materiały wizualne, słowne, ruchowe, dotykowe wzmacniają przekaz, podnoszą jego atrakcyjność, sprawiają, że nowe słówka czy też gramatyka są łatwiejsze do zapamiętania.
Szkoła Językowa Anglopunkt za " punkt honoru" stawia sobie uniknięcie nudy i zachęca uczniów i słuczaczy do pracy nad hipertekstami poszerzonymi o właściwości hipermedialne, do odkrywania Web Inquery Project, wykorzystują podcasty, blogi, platformy edukacyjne, ciekawe strony internetowe tj. BBC lub TV5.

Copyright: Wszystkie artykuły zamieszczane na blogu Anglopunkt są prywatną własnością Szkoły Językowej Anglopunkt.

Komentarze

Popularne posty